• Den Braven Den Bit-U (10 кг) бітумна шпаклювальна маса

Den Braven Den Bit-U – пластична бітумна пастоподібна шпаклювальна маса, яка містить армуючі волокна, для ремонтних робіт і гідроізоляції конструкцій.


Властивості:

 • ущільнювальна клейка гідроізоляційна маса з вмістом органічних розчинників
 • модифікована синтетичним каучуком
 • може наноситися як на сухі, так і на трохи вологі підстави
 • завдяки армуючим волокнам здатна витримувати істотні деформації поверхні
 • зберігає пластичність протягом всього терміну служби
 • стійка до впливу атмосферних чинників, води, слабких кислот і лугів, а також агресивних сполук, що містяться в ґрунті
 • для використання зовні приміщень

Сфера застосування:

Ремонтна шпаклівка Den Braven Den Bit-U призначена для виконання ремонтних і гідроізоляційних робіт. Використовується для гідроізоляції покрівлі, фундаменту, підвалів, внутрішньої гідроізоляції резервуарів з притискною плитою. Застосовується для ремонту різних дефектів: відколів, тріщин, нерівностей поверхні, для усунення пошкоджень і вирівнювання старих покрівельних покриттів, локального ремонту і гідроізоляції, влаштування еластичного безшовного покриття підземних частин будівель і споруд, склеювання руберойду в багатошарових покриттях. Den Braven Den Bit-U може наноситися на наступні види основ: монолітний і пористий бетон, цементна і цементно-вапняна штукатурка, будівельна кераміка та інші види мінеральних поверхонь, метали, руберойд, терморубероід і інші бітумні основи, наприклад, гонт, хвилясті плити, бітумні обмазувальні матеріали на основі розчинників.

Технічні дані:

Час висихання одного шару на відлип при 23°С, 50% волог.
3-4 год
Час повного висихання одного шару при 23°С, 50% волог.
3-4 дні
Мінімальна кількість шарів при гідроізоляції
2-3

Вказівки щодо застосування:

Застосовувати при температурі навколишнього середовища і основи від +5°С до +30°С. Забезпечити добру вентиляцію при проведенні робіт. Робочі поверхні очистити від сміття та пилу. Згладити гострі виступи і сформувати на зовнішніх кутах фаску. Не допускається стояча вода на оброблюваній поверхні. Не додавати в масу ніяких інших компонентів. Не проводити роботи під час опадів, а щойно нанесенну мастику оберігати від опадів і інтенсивного випаровування вологи до повного висихання. Не використовувати для пінополістиролу і толю. Пористі і вбираючі основи заґрунтувати за допомогою бітумної ґрунтовки на основі розчинника. Ремонтні роботи: Після висихання ґрунтовки заповнити тріщини і поглиблення шаром Den Braven Den Bit-U товщиною 2-5 мм. Якщо поверхня волога, слід ретельно втирати шпаклювальну масу в основу, щоб задіяти хімічні домішки, які підвищують адгезію до вологих поверхонь. Безшовна гідроізоляція поверхні: Приступати до нанесення гідроізоляції після остаточного висихання ґрунтовки. Згладити внутрішні кути, заповнивши їх шпаклювальної масою Den Braven Den Bit-U. Нанесення виконувати пошарово: два тонких шару завтовшки 2-3 мм краще одного товстого, особливо це важливо при роботах в умовах високої температури повітря, щоб забезпечити більш рівномірний випаровування розчинника по всій поверхні.

Колір:

 • чорний

Упаковка:

 • пластикове відро

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Den Braven Den Bit-U (10 кг) бітумна шпаклювальна маса

 • Виробники Den Braven
 • Модель:
 • Є в наявності
 • 860.00 грн


Рекомендовані товари

Den Braven Den Bit-U (1 кг) бітумна шпаклювальна маса

Den Braven Den Bit-U (1 кг) бітумна шпаклювальна маса

Den Braven Den Bit-U – пластична бітумна паст..

146.00 грн

Den Braven Den Bit-U (5 кг) бітумна шпаклювальна маса

Den Braven Den Bit-U (5 кг) бітумна шпаклювальна маса

Den Braven Den Bit-U – пластична бітумна паст..

482.00 грн