• Den Braven Maxi-Gunfoam Winter (870 мл) зимова пістолетна піна з максимально високим виходом

Den Braven Maxi-Gunfoam Winter – професійна однокомпонентна зимова пістолетна поліуретанова піна з максимально високим виходом.


Властивості:

 • високий вихід піни – близько 65 л з балона
 • забезпечує високу тепло- та звукоізоляцію
 • має щільну та однорідну структуру
 • висока адгезія до горизонтальних та вертикальних поверхонь, не стікає
 • забезпечує еластичне ущільнення зазорів
 • дозволяє працювати при низьких температурах до -15°С

Сфера застосування:

Den Braven Maxi-Gunfoam Winter призначена для заповнення зазорів навколо віконних і дверних рам, перегородок, стиків стін зі стелею та підлогою, зазорів у місцях перетину трубами огороджувальних конструкцій. Піна Den Braven Maxi-Gunfoam Winter має відмінну адгезію до бетону, каменю, цегляного мурування, штукатурки, деревини, металу та багатьох пластиків, таких як спінений та екструдований пінополістирол, твердий поліуретан і ПВХ.

Технічні дані:

Закриті комірки
±70%
Густина
12-15 кг/м3
Час полімеризації (FEICA TM1015)
80-100 хв.
Час зрізу (FEICA TM1005)
20-40 хв.
Клас вогнестійкості
B3
Теплопровідність
30-35 мВт/(м·К)
Час висихання на відлип (FEICA TM1014)
8-12 хв.
Термостійкість
-40°С ... +90°С
Вихід піни (FEICA TM1003) для 870 мл
±65 л

Вказівки щодо застосування:

Застосовувати при температурі навколишнього середовища та основ від -15°С до +35°С (оптимально від +15°С до +25°С), температура балона при цьому повинна бути від +5°С до +30°С (оптимально від +15°С до +25°С). Поверхні мають бути чистими та знежиреними. Важливо обов’язково злегка зволожити поверхню водою з розпилювача перед нанесенням піни – це покращить адгезію та забезпечить кращу структуру піни при полімеризації. Утримуючи балон вертикально клапаном вгору, накрутіть на різь клапана монтажний пістолет. Рекомендуємо використовувати пістолети Den Braven Foamgun 635, Den Braven Foamgun 355, Ultra Foamgun Economy. Ознайомтесь з інструкцією по пістолету. Інтенсивно струсіть балон перед застосуванням щонайменше 20 разів. Переверніть балон догори дном та почніть нанесення піни. Для налаштування обсягу виходу піни скористайтеся регулятором на пістолеті. Для налаштування обсягу виходу піни скористайтеся регулятором на пістолеті. Заповніть простір зазору приблизно на половину – розширюючись, піна заповнить решту. У разі низької вологості повітря додатково розпиліть трохи води на поверхню піни. Коли заповнюєте зазори навколо дверних та віконних рам – забезпечте механічну фіксацію їх положення до застосування піни. Завжди захищайте очі та шкіру під час використання піни: одягайте захисні окуляри, рукавички та одяг. Меблі та інші предмети інтер’єру закрийте папером або поліетиленовою плівкою. При ширині та/або глибині зазору більше 4 см, необхідно заповнювати його кількома шарами з інтервалом 15-30 хв. Перед нанесенням кожного наступного шару трохи зволожте водою попередній. При роботі в приміщеннях забезпечте добру вентиляцію. Балон знаходиться під тиском і містить легкозаймистий газ! Не можна піддавати балон впливу температур вище +50°С, не розбирайте та не спалюйте його навіть після використання. Не розпилюйте піну поблизу відкритого вогню або джерел полум’я. Не застосовуйте піну на поверхнях з поліетилену, поліпропілену, полікарбонату, ПММА, ПТФЕ, неопрену та бітуму. Не піддавати тривалому впливу води. Для полімеризації піни необхідна волога, що міститься в повітрі, тому її неможна використовувати для заповнення просторів з обмеженим доступом повітря. Після повної полімеризації поверхня піни може бути пофарбована. Поверхні піни слід захищати від тривалого впливу ультрафіолетових променів за допомогою шару штукатурки, герметика або іншого. Незатверділу піну можна очистити за допомогою Den Braven PU Foam Cleaner.

Колір:

 • світло-зелений

Упаковка:

 • балон

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Den Braven Maxi-Gunfoam Winter (870 мл) зимова пістолетна піна з максимально високим виходом

 • Виробники Den Braven
 • Модель:
 • Є в наявності
 • 180.60 грн


Рекомендовані товари

Den Braven Universal PU-Cleaner (500 мл) очищувач поліуретанової піни

Den Braven Universal PU-Cleaner (500 мл) очищувач поліуретанової піни

Den Braven Universal PU-Cleaner - ефективний ..

104.00 грн

Den Braven Foamgun 635 (T9065) пістолет для піни тефлоновий

Den Braven Foamgun 635 (T9065) пістолет для піни тефлоновий

Den Braven Foamgun 635 (T9065) – універсальни..

830.00 грн

Den Braven Foamgun 355 пістолет для піни

Den Braven Foamgun 355 пістолет для піни

Den Braven Foamgun 355 – універсальний пістол..

430.00 грн

Den Braven Ultra Foamgun пістолет для піни

Den Braven Ultra Foamgun пістолет для піни

Den Braven Ultra Foamgun – універсальний піст..

560.00 грн