• Den Braven PU Stone Adhesive GG (750 мл) пістолетна клей-піна для блоків

Den Braven PU Stone Adhesive GG – професійна однокомпонентна пістолетна поліуретанова клей-піна для різних типів будівельних блоків (наприклад, газоблоків).


Властивості:

 • забезпечує швидкий, простий та технологічний спосіб укладання блоків
 • на відміну від кладочних розчинів виключає «мокрі процеси» та необхідність в електриці для замішування розчинів
 • більш висока сила склеювання та міцність на відрив вже через добу (>7Н/мм2)
 • може застосовуватися для блоків з різних матеріалів
 • менша об'ємна витрата клей-піни в порівнянні з розчинами завдяки тоншим швам
 • легша за традиційні розчини, дешевше та простіше перевозити
 • клей-піна готова до використання

Сфера застосування:

Den Braven PU Stone Adhesive GG призначена для кладки внутрішніх не тримальних стін з газобетонних, пінобетонних, гіпсобетонних блоків та блоків з вапняку.

Технічні дані:

Час полімеризації (FEICA TM1015)
60-80 хв.
Термостійкість
-40°С ... +90°С

Вказівки щодо застосування:

Застосовувати при температурі навколишнього середовища та основ від +5°С до +35°С (оптимально від +15°С до +25°С), температура балона при цьому має бути від +5°С до +30°С (оптимально від +15°С до +25°С). При низьких температурах підігрійте балон у теплій воді приблизно протягом години до застосування. Поверхні мають бути чистими та знежиреними. Важливо обов’язково злегка зволожити поверхню водою з розпилювача перед нанесенням піни – це покращить адгезію. Утримуючи балон вертикально клапаном вгору, накрутіть на різь клапана монтажний пістолет. Рекомендуємо використовувати пістолети Den Braven Foamgun 635, Den Braven Foamgun 355, Ultra Foamgun Economy. Ознайомтесь з інструкцією по пістолету. Інтенсивно струсіть балон перед застосуванням щонайменше 20 разів. Переверніть балон догори дном та почніть нанесення піни. (1) Для налаштування обсягу виходу піни скористайтеся регулятором на пістолеті. (2) Для блоків з пазогребневим замком. Для горизонтальних швів: наносіть клей-піну Den Braven PU Stone Adhesive GG з обох боків гребневого виступу (у пази) смугами діаметром близько 20 мм як можна ближче до країв гребню. Щонайменше 80% поверхні блоку зрештою повинно бути покрито клей-піной. Це можна перевірити, встановивши наступний блок і негайно знявши його. (2) Для блоків з плоскими сторонами. Для горизонтальних швів: наносіть клей-піну однією широкою смугою посередині блоку так, щоб клей-піна зрештою покрила мінімум 80% поверхні блоку. У цьому можна переконатися, встановивши наступний блок і негайно знявши його. (3) Зробіть укладання наступного блоку, злегка зсунувши його в остаточне положення, намагаючись забезпечити рівномірний розподіл клею між блоками, уникайте нанесення надмірної кількості клею. (4) Для вертикальних швів: наносіть клей на вертикальну поверхню одного з блоків і поєднайте блоки один з одним. (5) Надлишки клей-піни, що виступили, негайно очистіть за допомогою очисника Den Braven Universal PU-Cleaner. При роботі забезпечте добру вентиляцію в приміщеннях. Балон знаходиться під тиском і містить легкозаймистий газ! Не можна піддавати балон впливу температур вище +50°С, не розбирайте та не спалюйте його навіть після використання. Не розпилюйте піну поблизу відкритого вогню або джерел полум’я. Не застосовуйте піну на поверхнях з поліетилену, поліпропілену, полікарбонату, ПММА, ПТФЕ, неопрену та бітуму. Не піддавати тривалому впливу води. Незатверділу піну можна очистити за допомогою Den Braven PU Foam Cleaner.

Колір:

 • бежевий

Упаковка:

 • балонНаписати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Den Braven PU Stone Adhesive GG (750 мл) пістолетна клей-піна для блоків

 • Виробники Den Braven
 • Модель:
 • Є в наявності
 • 168.40 грн


Рекомендовані товари

Den Braven Universal PU-Cleaner (500 мл) очищувач поліуретанової піни

Den Braven Universal PU-Cleaner (500 мл) очищувач поліуретанової піни

Den Braven Universal PU-Cleaner - ефективний ..

104.00 грн

Den Braven Foamgun 635 (T9065) пістолет для піни тефлоновий

Den Braven Foamgun 635 (T9065) пістолет для піни тефлоновий

Den Braven Foamgun 635 (T9065) – універсальни..

830.00 грн

Den Braven Foamgun 355 пістолет для піни

Den Braven Foamgun 355 пістолет для піни

Den Braven Foamgun 355 – універсальний пістол..

430.00 грн

Den Braven Ultra Foamgun пістолет для піни

Den Braven Ultra Foamgun пістолет для піни

Den Braven Ultra Foamgun – універсальний піст..

560.00 грн