• Den Braven PU Thermo Adhesive GG (750 мл) пістолетна клей-піна

Den Braven PU Thermo Adhesive GG – професійна однокомпонентна пістолетна поліуретанова клей-піна з низьким коефіцієнтом розширення для монтажу теплоізоляційних плит.


Властивості:

 • ефективна для монтажу теплоізоляційних плит
 • на відміну від клеїв на мінеральній основі виключає «мокрі процеси» та необхідність в електриці для змішування клею
 • добра адгезія як до горизонтальних, так і до вертикальних основ – не стікає
 • високі гідроізоляційні властивості
 • має гарну комірчасту структуру
 • зберігає еластичність протягом всього терміну служби
 • може бути оштукатурена та пофарбована
 • клас вогнестійкісті B3

Сфера застосування:

Den Braven PU Thermo Adhesive GG призначена для високоефективного приклеювання та збирання теплоізоляційних плит зі спіненого та екструдованого пінополістиролу, поліуретанової піни (PUR/PIR) та мінеральної вати до поверхонь з бетону, цегляного мурування та штукатурки. Також служить для заповнення зазорів між теплоізоляцією. Зокрема, широко використовується для робіт по утепленню фасадів, покрівлі.

Технічні дані:

Густина
18-25 кг/м3
Час полімеризації (FEICA TM1015>)
80-100 хв.
Клас вогнестійкості
B3
Термостійкість
-40°С ... +90°С
Вихід піни (FEICA TM1003) для 750 мл
10-13 м2

Вказівки щодо застосування:

Застосовувати при температурі навколишнього середовища та основ від +5°С до +35°С (оптимально від +15°С до +25°С), температура балона при цьому має бути від +5°С до +30°С (оптимально від +15°С до +25°С). При низьких температурах підігрійте балон у теплій воді приблизно протягом години до застосування. Поверхні мають бути чистими та знежиреними. Важливо обов’язково злегка зволожити поверхню водою з розпилювача перед нанесенням піни – це покращить адгезію та забезпечить кращу структуру піни при полімеризації. Утримуючи балон вертикально клапаном вгору, накрутіть на різь клапана монтажний пістолет. Рекомендуємо використовувати пістолети Den Braven Foamgun 635, Den Braven Foamgun 355, Ultra Foamgun Economy. Ознайомтесь з інструкцією по пістолету. Інтенсивно струсіть балон перед застосуванням щонайменше 30 разів. Переверніть балон догори дном та почніть нанесення піни. Для налаштування обсягу виходу піни скористайтеся регулятором на пістолеті, забезпечивши діаметр полоси, що наноситься 10-12 мм. Для кріплення пінополістирольних плит нанесіть смугу по периметру плити, відступивши від краю 2-4 см і додатково мінімум одну вертикальну смугу посередині плити. Почекавши приблизно 2 хвилини, прикладіть плиту до стіни та вирівняйте її в потрібному положенні. Поправити положення плити можна приблизно протягом 20 хвилин після нанесення піни (цей час залежить від температури та вологості повітря). Щоб уникнути сповзання плити може знадобитися механічна фіксація. Приблизно через 2 години можна приступати до подальших робот з плитою. При роботі в приміщеннях забезпечте добру вентиляцію. Балон знаходиться під тиском і містить легкозаймистий газ! Не можна піддавати балон впливу температур вище +50°С, не розбирайте та не спалюйте його навіть після використання. Не розпилюйте піну поблизу відкритого вогню або джерел полум’я. Не застосовуйте піну на поверхнях з поліетилену, поліпропілену, полікарбонату, ПММА, ПТФЕ, неопрену та бітуму. Не піддавати тривалому впливу води. Для полімеризації піни необхідна волога, що міститься в повітрі, тому її неможна використовувати для заповнення просторів з обмеженим доступом повітря. Після повної полімеризації поверхня піни може бути пофарбована. Поверхні піни слід захищати від тривалого впливу ультрафіолетових променів за допомогою шару штукатурки, герметика або іншого. Незатверділу піну можна очистити за допомогою Den Braven PU Foam Cleaner.

Колір:

 • жовтувато-білий

Упаковка:

 • балон

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Den Braven PU Thermo Adhesive GG (750 мл) пістолетна клей-піна

 • Виробники Den Braven
 • Модель:
 • Є в наявності
 • 160.40 грн


Рекомендовані товари

Den Braven Universal PU-Cleaner (500 мл) очищувач поліуретанової піни

Den Braven Universal PU-Cleaner (500 мл) очищувач поліуретанової піни

Den Braven Universal PU-Cleaner - ефективний ..

104.00 грн

Den Braven Foamgun 635 (T9065) пістолет для піни тефлоновий

Den Braven Foamgun 635 (T9065) пістолет для піни тефлоновий

Den Braven Foamgun 635 (T9065) – універсальни..

830.00 грн

Den Braven Foamgun 355 пістолет для піни

Den Braven Foamgun 355 пістолет для піни

Den Braven Foamgun 355 – універсальний пістол..

430.00 грн

Den Braven Ultra Foamgun пістолет для піни

Den Braven Ultra Foamgun пістолет для піни

Den Braven Ultra Foamgun – універсальний піст..

560.00 грн